Ogłoszenia duszpasterskie- 03.07.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.07.2022 r.
1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 8.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Krwi Chrystusa. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie z siostrami wspierającymi Legionu Maryi. Dziś Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Bihalach o godz. 12.00. Dzisiaj w Oleszycach w kościele o godz. 17.00 spotkanie z mężczyznami z naszego rejonu z ks. P. Głowikiem diecezjalnym duszpasterzem mężczyzn. Trwają wakacje, wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2.W tygodniu wspólna modlitwa różańcowa o godz. 17.30. Msze święte o godz. 18.00. W poniedziałek 4 lipca, przypada 24 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego. We wtorek po Mszy świętej nowenna do św. Antoniego z Padwy. 3. W środę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz., patronalne święto Apostolstwa Chorych. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W pierwszy czwartek Msza święta wotywna o Najświętszej Eucharystii o godz. 18.00. Po Mszy świętej nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W Piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, k. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę Msza święta o godz. 18.00. 7.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i o godz. 11.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w salce na plebani spotkanie z Kręgiem Biblijnym. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego WSD w Lublinie.
8. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Sienkiewicz, H i Sz. Mańczak.
9.Wpłynęła ofiara pieniężna z dzielnicy Mielniki-780zł. 10. Dziękuję Panom: W. Rudnik, J. Młodowiec, za prace porządkowe na wieży naszego kościoła. Paniom: St. Kiczuła, K. Szczerbinin, M. Siteń, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą Panie: E. Stankiewicz, B. Broź, E. Maksymiec.
11. Intencje mszalne.