Ogłoszenia duszpasterskie- 04.09.2022 r.

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie- 04.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022 r.
1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Gminno-dekanalne święto plonów. Uroczysta Msza święta dziękczynna za plony oraz w 60 rocznicę powstania KGW w Załużu o godz. 13.00. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu wspólna modlitwa różańcowa o godz. 17.30. Msze święte od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00., w piątek i w sobotę o godz. 17.00. 3. We wtorek po Mszy świętej Nowenna do św. Antoniego z Padwy, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4. W środę po Mszy świętej nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, 5.W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMP w polskiej tradycji zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msze święte z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 9.00 i 18.00. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. W Katedrze Zamojskiej uroczystości odpustowe. 6.W Piątek Msza święta o godz. 17.00, po Mszy świętej nowenna do Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka autokarowa Legionu Maryi do Częstochowy. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 7.30., są jeszcze dwa wolne miejsca.
7.W sobotę Msza święta o godz. 17.00. 8.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i o godz. 11.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie z siostrami wspierającymi Legionu Maryi. Uroczystość odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukawcu o godz. 12.00. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego WSD w Lublinie. W Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędą się Diecezjalne Dożynki.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Załuski i K i B. Wojciechowski.
10. Do 30 września można jeszcze składać świadectwa o śp. Z. Szczur na adres email: teresapias@wp.pl. 11. Dziękuję Paniom: M. Stopa, E. Kołodziej, Z. Wus, za posprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę pieniężną na kwiaty. W sobotę kościół sprzątać będą Panie: Z. Czarny, St. Żelisko, K. Peszko.
12. Intencje mszalne.