Ogłoszenia duszpasterskie – 16.04.2023 r.

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie – 16.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 16.04.2023 r.
1. Dziś druga Niedziela Wielkanocy czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy świętej o godz. 8.30 czasie adoracji Najświętszego Sakramentu i przed godz. 11.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach świętych uczczenie relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Woluntariusze z naszego SKC zbierać będą ofiary pieniężne na „Fundusz Caritas”. Dzisiaj w kościele o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Zapraszam wszystkie rodziny z naszej parafii do udziału w tym nabożeństwie. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 18.00. 3. We wtorek po Mszy świętej nowenna do św. Antoniego z Padwy. 4. W Środę po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. Również w środę w kościele o godz. 16.00 spotkanie z dziećmi z klasy III SP. 5.W Czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 6.W Piątek po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do Miłosierdzia Bożego.
7.W Sobotę Msza święta o godz. 18.00. 8.W przyszłą Niedzielę Biblijną Msze święte o godz. 8.30 i 11.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania. Uroczystość odpustowa ku czci św. Wojciecha bpa i m w Cieszanowie o godz. 12.00.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: M. Sienkiewicz i R. Cisło.
10.Prenumeratorów tygodnika katolickiego „Niedziela”, proszę o uiszczenie opłat, za drugi kwartał kwota do zapłaty to 130zł. 11. Dziękuję Pani Z. Cieśla, za ofiarowanie do kaplicy obrusu ołtarzowego. Paniom: E. Maksymiec, A. Peszko i K. Załoga, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą panie: W. Grabarz, M. Wasilewska, M. Cyburt.
12.Intencje mszalne.