Ogłoszenia duszpasterskie- 23.04.2023 r.

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie- 23.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCY 23.04.2023 r.
1. Dziś trzecia Niedziela Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Po Mszy świętej o godz. 8.30 czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania. Dzisiaj Uroczystość odpustowa w Cieszanowie ku czci św. Wojciecha bpa i m o godz. 12.00. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 18.00. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, bpa i m. Głównego Patrona Polski. 3. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty, po Mszy świętej nowenna do św. Antoniego z Padwy. 4. W Środę po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. Również w środę w kościele o godz. 15.00 spotkanie z dziećmi z klasy III SP. 5.W Czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 6.W Piątek po Mszy świętej o godz. 18.00, nowenna do Miłosierdzia Bożego.
7.W Sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dz i dK, patronki Europy. Msza święta o godz. 18.00. 8.W przyszłą Niedzielę Dobrego Pasterza Msze święte o godz. 8.30 i 11.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w salce na plebani spotkanie Kręgu Biblijnego. Panie z zarządu Legionu Maryi wezmą udział w misji ewangelizacyjnej w parafii Potok Jaworowski.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Sienkiewicz i H. Buczek.
10.Prenumeratorów tygodnika katolickiego „Niedziela”, proszę o uiszczenie opłat, za drugi kwartał kwota do zapłaty to 130zł. 11. Dziękuję Paniom: W. Grabarz, M. Wasilewskiej, D. Cyburt, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą panie: Z. Załuska, I. Serafin, A. Cieśla, oraz pan St. Mazur.
12.Intencje mszalne.