Ogłoszenia duszpasterskie- 02.07.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.07.2023 r.
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 8.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Krwi Chrystusa. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie dla sióstr wspierających Legionu Maryi. Dziś Uroczystość odpustowa ku czci NMP Uzdrowienia Chorych w Bihalach o godz. 12.00. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 18.00. Modlitwa różańcowa o godz. 17.30. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła. 3. We wtorek po Mszy świętej, nowenna do św. Antoniego z Padwy. W tym dniu Ks. Bp Mariusz Leszczyński świętował będzie 25 rocznicę sakry biskupiej. 4. W Środę po Mszy świętej, nowenna do NMP Ostrobramskiej. Pielgrzymka dzieci komunijnych do Krasnobrodu i Zamościa. Wyjazd z parkingu kościelnego o godz. 8.00. 5.W pierwszy Czwartek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Msza święta wotywna o Najświętszej Eucharystii o godz. 18.00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja do godz. 21.00 w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszam do adoracji wszystkie rodziny z naszej parafii, oraz panie z Apostolatu Margaretka i Legionu Maryi. W czasie adoracji Litania do Krwi Chrystusa i nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 6.W Pierwszy Piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 17.00 do godz. 18.00. Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Po Mszy świętej, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i nowenna do Miłosierdzia Bożego. Po nowennie w salce na plebani spotkanie formacyjne Legionu Maryi.
7.W Sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli. Msza święta o godz. 18.00. Dzień skupienia dla Legionu Maryi od godz. 10.00 w Domu Modlitwy Sióstr Albertynek w Pizunach koło Narola. 8.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i o godz. 11.00. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego WSD w Lublinie.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Sienkiewicz i H. Buczek.
10.Prenumeratorów Tygodnika „Niedziela” proszę o uiszczenie opłat za trzeci kwartał kwota do zapłaty to 130zł. 11.W dniu 30 czerwca zakończyły się prace przy ogrodzeniu placu cerkiewnego. Dziękuję panom: St. Szpyt, A. Basznianin, Zb. Cieśla, W. Rudnik, J. Pukas, M. Cyburt, za wykonaną pracę przy ogrodzeniu placu cerkiewnego. Dziękuję Paniom: E. Kołodziej, W. Wojciechowskiej i St. Zuchowskiej, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą panie: Z. Wus, Z. Czarna, St. Żelisko.
12.Intencje mszalne.