Ogłoszenia duszpasterskie- 03.09.2023 r.

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie- 03.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2023 r.
1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 8.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do św. Józefa. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w kościele zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie z siostrami wspierającymi Legionu Maryi. Dzisiaj Dożynki Gminno-Dekanalne w Wólce Krowickiej. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. W każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 18.00. Modlitwa różańcowa o godz. 17.30. W poniedziałek 4 września Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego z udziałem p. Dyrektor, nauczycieli, pracowników, uczniów naszej SP i rodziców o godz. 9.00 z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych. 3. We wtorek po Mszy świętej nowenna do św. Antoniego z Padwy. Po nowennie w salce na plebani spotkanie formacyjne Legionu Maryi. 4. W Środę po Mszy świętej, nowenna do NMP Ostrobramskiej. 5.W Pierwszy Czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Zapraszam wszystkie rodziny, osoby należące do Apostolatu „Margaretka” i panie z Legionu Maryi do udziału w tym nabożeństwie. W czasie adoracji nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 6.W Piątek 8 września święto Narodzenia NMP w polskiej tradycji zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Msza święta z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 18.00. Po Mszy świętej nowenna do Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka Legionu Maryi do Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej do Częstochowy.
7.W Sobotę Msza święta o godz. 18.00. Spotkanie Młodych w Markowej. 8.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i o godz. 11.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w salce na plebani spotkanie Kręgu Biblijnego. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego WSD w Lublinie. W Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie Dożynki Diecezjalne. Msza święta Beatyfikacyjna rodziny Ulmów w Markowej o godz. 10.00.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Sienkiewicz i H. Buczek. W sklepie religijnym Hebar w Lubaczowie są już do nabycia podręczniki do nauki religii. Zachęcam do nabywania. Parafia św. Stanisława w Lubaczowie organizuje pielgrzymkę autokarową do Markowej w dniu 10.09.2023 r. na beatyfikację rodziny Ulmów. 12. Dziękuję Paniom: G. Broź, M. Antonik i A. Urbaniak, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą panie: H. Witko, I. Babik i K. Fedurko.
13.Intencje mszalne.