Ogłoszenia Duszpasterskie – 06.02.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 06.02.2022 r.
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu i przed godz. 11.00 odmówimy Litanię do św. Andrzeja Boboli. Po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie z siostrami wspierającymi Legionu Maryi. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. W rodzinach w każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o ustanie pandemii koronawirusa. Przypominam, że w kościele każdy uczestnik liturgii powinien mieć zasłonięte usta i nos.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 17.00. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego z Padwy. 3. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W czwartek wspomnienie św. Scholastyki,dz. Po Mszy św. o godz. 17.00 nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W piątek 11 lutego przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Msza św. o godz. 17.00 z namaszczeniem olejem chorych. Po Mszy św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę Msza św. o godz. 17.00. 7.W przyszłą niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i 11.00.
8. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: P. Sienkiewicz i H i Sz. Mańczak. 10. Dziękuję Paniom: K. Buczek, W. Wielgosik, M. Cymbalista, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą Panie: A. Cymbalista, K. Sienkiewicz, M. Czarna.
11.Intencje mszalne.