Ogłoszenia duszpasterskie- 23.07.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2023 r.
1. Dziś szesnasta niedziela zwykła. Po Mszy świętej o godz. 8.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Krwi Chrystusa. Dziś Uroczystość odpustowa ku czci św. Marii Magdaleny w Młodowie o godz. 12.00. Po Mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszki na środki transportu dla polskich misjonarzy – MIVA Polska. Każdego dnia na godzinę przed Mszą świętą okazja do spowiedzi. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. W każdym domu zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30 o pokój w Ukrainie.
2. W tygodniu Msze święte o godz. 18.00. Modlitwa różańcowa o godz. 17.30. W poniedziałek wspomnienie św. Kingi. 3. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła, czcimy również św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy świętej, nowenna do św. Antoniego z Padwy. 4. W Środę wspomnienie świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP. Po Mszy świętej, nowenna do NMP Ostrobramskiej. 5.W Czwartek po Mszy świętej nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. Po nowennie w salce na plebani spotkanie formacyjne Legionu Maryi. 6.W Piątek Msza święta o godz. 18.00. Po Mszy świętej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
7.W Sobotę wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza. Msza święta o godz. 18.00. 8.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i o godz. 11.00.
9. W tym tygodniu podczas Mszy św. dyżur pełnią następujący ministranci: K. Malec i D. Maszlanka.
10. Trwają zapisy na 41 Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. 11. Dziękuję Paniom: M. Malec, E. Wojciechowskiej i M. Prasoł, za posprzątanie kościoła i kaplicy. W sobotę kościół sprzątać będą panie: M. Malec, R. Kamieniecka, M. Cyburt.
12.Intencje mszalne.