Ogłoszenia duszpasterskie

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 06.01.2019 r.

1. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana też świętem Trzech Króli. Misyjny Dzień Dzieci. Po Mszach świętych poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na „Krajowy Fundusz Misyjny”. Dzieci z naszej parafii w godzinach od 13.00 do 15.00 zbierać będą ofiary pieniężne na pomoc dzieciom w krajach misyjnych: Rwandzie i Burundi. Po Mszy św. o godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 11.00. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 koncert kolęd w wykonaniu uczniów Parafialnej Szkoły Organistowskiej pod kierunkiem pani Romany Bajorskiej. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, opłatek w kościele dla KŻR, a o godz. 12.15 w salce na plebani spotkanie opłatkowe Legionu Maryi. Zapraszam na to spotkanie również siostry wspierające.
2. W tym tygodniu Msze święte w kościele o godz. 16.00. 3.W środę Msza św. o godz. 16.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W czwartek Msza św. o godz. 16.00, a po Mszy św. nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W piątek Msza św. o godz. 16.00 w kościele. Po Mszy św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę od godz.8.00 w salce na plebani nauka gry na organach i pianinie. Msza św. o godz. 16.00. 7.W przyszłą Niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Msze święte o godz. 8.30 i 11.00. z pokropieniem wodą święconą. W sali na plebani o godz. 18.00 spotkanie opłatkowe dla radnych z Rady Parafialnej i Duszpastersko-Ekonomicznej.
8.Z dniem dzisiejszym powołałem nowych radnych na okres czterech lat do Rady Parafialnej: p. J. Pukasa dla dzielnicy Czarne,p. J. Szczerbinin i p. Wł. Brozia dla dzielnicy Podłęże, p. Zb. Cieślę dla dzielnicy Centrum I, P. T. Stopę i Sz. Zuchowskiego dla dzielnicy Centrum II, p. E. Skiba i p. J. Młodowca dla dzielnicy Wygon, p. M. Antosza dla dzielnicy Smereczyna, p. A. Basznianina dla dzielnicy Moczary, p. W. Rudnika i p. St. Szpyta dla dzielnicy Mielniki.