Ogłoszenia duszpasterskie

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.02.2019 r.

1. Słowa dzisiejszej Ewangelii przypominają nam, że Bóg trzyma ster historii w swoich rękach. Gdy ludzie upadają, podnosi ich na nowo i jest przy nich jako nadzieja i światło. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 12.15 w kościele spotkanie z siostrami wspierającymi Legionu Maryi. We wtorek wspomnienie św. Agaty po Mszy św. poświęcenie chleba, soli i wody.
2. W tym tygodniu Msze święte w kościele o godz. 16.00. 3.W środę wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy mm. Msza św. o godz. 16.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W pierwszy czwartek Msza św. o godz. 16.00, a po Mszy św. nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W piątek po Mszy św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę Msza św. o godz. 16.00. 7.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i 11.00.
8.W tym tygodniu podczas Mszy św. wieczornej dyżur pełnią następujący ministranci: Łukasz Przeszłowski i Konrad Załuski.
9.Wpłynęła ofiara pieniężna z dzielnicy Smereczyna- 240zł. 10. Dziękuję p. J. Szczerbinin, dzieciom, młodzieży z Teatru Młodych, za udział w XI Przeglądzie Dekanalno-Powiatowym Zespołów Kolędniczych w ub. niedzielę w Lubaczowie i za zdobycie II miejsca. Dziękuję p. D. Rudnik, za zorganizowanie wyjazdu Teatru Młodych do Ośrodka Wychowawczego dla Młodzieży w Lubaczowie. P. J. Szczerbinin, za zaprezentowanie spektaklu „Kolędnicy”. w tymże Ośrodku w ub. czwartek. Państwu H. i K. Witko, za wykonanie i ofiarowanie do naszego kościoła szafy z lustrami na paramenty liturgiczne i materiały dekoracyjne, która znajduje się w pomieszczeniu dla ministrantów. Dziękuję p. R. Fedurko, panu kościelnemu, który jest pomysłodawcą tej szafy i za pomoc w wykonaniu jej. Stara szafa, która znajdowała się w drugiej zakrystii, została przeznaczona na opał. Dziękuję Panom: R. Fedurko, D. Nieckarzowi, za uporządkowanie kościoła z dekoracji świątecznej, choinek i szopki. Paniom: E. Maksymiec, B. i T. Broź, D. Cyburt, K. Załoga, A. Wasilewskiej, Z. Załuskiej, za posprzątanie kościoła, kaplicy i ofiarę kwiaty.
11.Intencje mszalne.