Ogłoszenia duszpasterskie

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 10.02.2019 r.

1. W dzisiejszej Ewangelii spotkanie z Jezusem na brzegu jeziora Genezaret było wyjątkowe. Apostołowie doświadczyli cudownego połowu ryb. Po Mszy św. o godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 11.00. Jutro we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych, a po Mszy św. namaszczenie olejem.
2. W tym tygodniu Msze święte w kościele o godz. 16.30. 3.W środę Msza św. o godz. 16.30. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W czwartek święto św. Cyryla mnicha i Metodego Bpa Patronów Europy. Msza św. o godz. 16.30, a po Mszy św. nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W piątek po Mszy św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę Msza św. o godz. 16.30. 7.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i 11.00. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego WSD w Lublinie.
8.W tym tygodniu podczas Mszy św. wieczornej dyżur pełnią następujący ministranci: Krystian , Adam Skiba i Paweł Witko.
9.Proszę radnych z Rady Parafialnej o zabranie zeszytów. 10. Dziękuję p. M. Flisowi, za zainstalowanie dwóch gniazd elektrycznych w kotłowni obok pieca gazowego i w drugiej zakrystii. Paniom: I. Serafin, A. Cieśla, A. Wojciechowskiej, za posprzątanie kościoła, kaplicy i ofiarę kwiaty.
11.Intencje mszalne.