Ogłoszenia duszpasterskie

      Brak komentarzy do Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02.2019 r.

1. Jezus Chrystus w dzisiejszej Ewangelii wypowiada słowa błogosławieństw oraz tak zwane biada, słowa przestrogi i wezwania do zmiany postępowania. Jak powinniśmy je rozumieć, jak interpretować, aby zobaczyć, że odczytane w całości są dla nas pięknym drogowskazem. Po Mszy św. o godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 11.00. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego WSD w Lublinie.
2. W tym tygodniu Msze święte w kościele o godz. 16.30. 3.W środę Msza św. o godz. 16.30. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Ostrobramskiej, a po nowennie w salce na plebani spotkanie Legionu Maryi. 4.W czwartek Msza św. o godz. 16.30, a po Mszy św. nowenna do św. Judy Tadeusza z modlitwą o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele. 5.W piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła. po Mszy św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.
6.W sobotę wspomnienie św. Polikarpa, bp m. Msza św. o godz. 16.30. 7.W przyszłą Niedzielę Msze święte o godz. 8.30 i 11.00.
8.W niedzielę 23 czerwca podczas Mszy św. o godz. 8.30 uczniowie z klas: VII i VIII naszej SP przyjmą sakrament bierzmowania z rąk J. E. Ks. Bpa Dra hab. Mariusza Leszczyńskiego.
9.W tym tygodniu podczas Mszy św. wieczornej dyżur pełnią następujący ministranci: Paweł Witko i Adriano Skiba.
10.Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Cieśla, kawaler, zam. w Załużu, par. tut. i Joanna Wawrzaszek, panna, zam. w Załużu, par. tut. Zapowiedź I. 11. Dziękuję Paniom: D. Przeszłowskiej, B. Peszko, R. Brzeziak, W. Peszko, O. Brzeziak, za posprzątanie kościoła, kaplicy i ofiarę na kwiaty.
12.Intencje mszalne.
13.Wczoraj pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Annę Wielgosik. Pomódlmy się o wieczny pokój dla niej.